Biblioteka Publiczna w Sępólnie Krajeńskim

Jak widzisz menu zawiera listę stron, które możesz przejrzeć. Jedna z nich dotyczy archiwum, kolejna projektów z moim udziałem, jest też rzecz o mnie i o blogu. Wszystkie je łączy pewne spoiwo – mniej oczywiste niż moja osoba. Spoiwem tym jest Biblioteka Publiczna im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sępólnie Krajeńskim.

Spójrzmy:

  • Cyfrowe Archiwum Tradycji Lokalnej powstało zanim podjąłem pracę w bibliotece. Nie ulokowałem się przy Wojska Polskiego na surowym korzeniu.
  • Wiele z tego, co udało się mi zrealizować projektowo, zrobiłem z biblioteką i dla biblioteki (mapa Sępólna i okolic w okresie II RP, projekt poświęcony Komierowskim, projekt poświęcony Grudzińskim).

To, że mogę siedzieć za kierownicą Clio, objeżdżając wszystkie drogi i bezdroża, że mogę o tym opowiadać, wynika z jednego. Z tego mianowicie, że jest to częścią mojej pracy. I bardzo się z tego cieszę.

Skoro tutaj jesteś, zapewne cenisz sobie wartościowe treści. Dobra książka, dające do myślenia fakty, spotkania z ciekawymi ludźmi. „Hm, w to mi graj!” – powiadasz? Świetnie, zapraszam więc do śledzenia facebookowego konta biblioteki. Sporo dobrego się u nas dzieje. Sprawdź; przecież nie samym Clio człowiek żyje, prawda?